Enea sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN 70.3 w Gdyni i Poznaniu

Dodane przez dp_admin - śr., 06/26/2024 - 10:05
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia, a zawody Enea IRONMAN 70.3 Poznań są zaplanowane na weekend 30 sierpnia – 1 września. Marka Enea już od dekady wspiera największe zawody triathlonowe w Polsce.
Firma, jako sponsor tytularny tych imprez, jak co roku przygotuje wiele atrakcji dla zawodników, kibiców oraz mieszkańców Gdyni i Poznania.

,,Nasze zaangażowanie w triathlon jest długofalowe, czego najlepszym dowodem jest dziesięć lat współpracy z organizatorami zawodów IRONMAN w Polsce. Od ubiegłego roku jesteśmy także sponsorem generalnym Polskiego Związku Triathlonu. Zapraszam zawodników i kibiców do odwiedzenia Strefy Enei na Plaży Miejskiej w Gdyni i na Międzynarodowych Targach Poznańskich w czasie zawodów IRONMAN. Przygotowujemy wiele bezpłatnych atrakcji, a także możliwość spotkania z gwiazdami sportu i olimpijczykami.” 

Grzegorz Kinielski Prezes Enei

Zadowolenia z kontynuowania owocnej współpracy nie kryje Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

 

,,Triathlon jako dyscyplina w ciągu minionej dekady niezwykle spopularyzował się w naszym kraju. Z pewnością przyczyniły się do tego zawody IRONMAN, ale także zaangażowanie spółki Enea. Konsekwentnie realizujemy wraz z naszym partnerem ambitne działania, które nie ograniczają się tylko do organizacji zawodów. W ciągu całego roku prowadzimy szereg działań komunikacyjnych i reklamowych, które promują aktywność fizyczną, zdrowy styl życia, ale także bezpieczeństwo na drogach czy idee społeczeństwa obywatelskiego.” 

 

Michał Drelich dyrektor IRONMAN Poland

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

Miasto Gospodarz

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI