CISOWIANKA oficjalną wodą zawodów IRONMAN w Polsce i Czechach

Dodane przez dp_admin - śr., 04/17/2024 - 11:43
Przy długotrwałym wysiłku fizycznym odpowiednie nawodnienie organizmu jest kwestią kluczową. O zawodników startujących w imprezach IRONMAN w Polsce i Czechach zadba w tym roku CISOWIANKA. W ramach współpracy powstanie też limitowana seria wody CISOWIANKA.

CISOWIANKA to naturalna woda mineralna, której skład pozwoli ugasić pragnienie nawet podczas dużego wysiłku fizycznego. Butelkowana w jednym z najnowocześniejszych zakładów butelkujących na świecie, z zachowaniem najważniejszych właściwości danych jej przez naturę, będzie świetnym wsparciem dla triathlonistów.

CISOWIANKA od lat bierze udział w największych wydarzeniach sportowych w kraju i w Europie, również w zawodach serii IRONMAN. Do dziś mieliśmy przyjemność wziąć udział w kilkuset imprezach sportowych. Jestem przekonany, że rywalizacja sportowa jest czymś potrzebnym i zdrowym, czymś co motywuje do działania i rozwija. Dlatego współpraca naszej marki z IRONMAN Poland jest tak naturalna, jak nasza naturalna woda mineralna, która sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom.
Tomasz Siemiątkowski, Dyrektor Handlowy marki CISOWIANKA

 

W ramach współpracy zaplanowane jest wyprodukowanie limitowanej serii wody butelkowanej CISOWIANKA Sport z logo IRONMAN Poland.

IRONMAN to nie tylko zawody sportowe. To przede wszystkim globalna społeczność skupiona wokół triathlonu. Jesteśmy dumni, że na współpracę z nami decydują się liderzy rynkowi w swoich branżach. Uczestnikom naszych imprez chcemy zapewnić najlepszą jakość usług i wspomnienia na długie lata. Partnerstwo z CISOWIANKĄ to gwarantuje.
Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland

 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

Miasto Gospodarz

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI