Usługi: Rekomendowane Taxi

Z FREE NOW zdążysz na start!
Emocje związane ze startem w zawodach IRONMAN pojawiają się długo przed wbiegnięciem do wody. Nie stresuj się dodatkowo i pozwól nam zadbać o Twój komfortowy, szybki i bezpieczny transport. Skorzystaj z usług naszego partnera - FREE NOW i zgarnij specjalny rabat dla uczestników zawodów IRONMAN Poland.

Wiemy najlepiej, ile przygotowań jest przed startem w zawodach. W kilku sprawach możemy pomóc. Należy do nich na pewno transport. Jeden z najczarniejszych scenariuszy zawodników i zawodniczek, to problemy z dojazdem i w konsekwencji spóźnienie się na start. Nie ryzykuj, że ominą Cię zawody i skorzystaj z aplikacji FREE NOW - dotrzesz szybko, komfortowo i na czas w każde miejsce.

Uczestnicy zawodów IRONMAN Poland mogą skorzystać z kodu „IRONMAN”, z którym otrzymają 2 x 10 zł na wszystkie usługi dostępne w aplikacji.

Kod jest ważny dla nowych użytkowników aplikacji FREE NOW. By z niego skorzystać zainstaluj w smartfonie aplikację FREE NOW, dodaj kartę płatniczą i ciesz się zniżką podczas następnego przejazdu. Wybierz jedną z preferowanych klas usług lub wypożycz hulajnogę Tier / Dott (dostępne w Warszawie, Krakowie oraz Trójmieście) bezpośrednio w aplikacji.

Zniżka zostanie zastosowana wyłącznie przy płatności przez aplikację. Dodaj kartę, Google Pay, Apple Pay, PayPal lub zapłać gotówką.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

Miasto Gospodarz

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI