IRONMAN Poland i sportano.pl łączą siły!

Dodane przez dp_admin - czw., 04/27/2023 - 11:40
sportano.pl, multibrandowy sklep sportowy został nowym oficjalnym sponsorem zawodów IRONMAN w Polsce. Umowa została zawarta na najbliższe 2 lata z opcją przedłużenia. Firma została także sponsorem tytularnym zawodów Sprint Triathlon Gdynia, które są imprezą towarzyszącą Enea IRONMAN Gdynia.
sporatno

Współpraca pomiędzy sportano.pl a organizatorami zawodów IRONMAN Poland ma być wielowymiarowa i przyniesie wiele korzyści zarówno uczestnikom imprez, jak i kibicom.

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland
sportano.pl to dla nas niezwykle cenny partner, który pozwoli nam wznieść się na jeszcze wyższy poziom. W ofercie sportano.pl znajdują się najlepsze produkty i marki dla triathlonistów. Wspólnie przygotowujemy między innymi Official Merchandise Store, który pojawi się na imprezach w Warszawie, Gdyni oraz Poznaniu. W maju, w warszawskim sklepie stacjonarnym sportano.pl odbędą się także dni otwarte dla triathlonistów z udziałem zaproszonych gości i licznymi promocjami na zakup sprzętu sportowego.

 

 

logo

Na mocy umowy sportano.pl zostało sponsorem tytularnym zawodów na dystansie sprinterskim w Gdyni, a impreza zmieniła nazwę na Sprint Triathlon Gdynia powered by sportano.pl.

Beata Dąbrowska, dyrektorka marketingu sportano.pl
Z IRONMAN Poland markę sportano.pl łączą wspólne wartości - chcemy inspirować sportowców do wchodzenia na wyższy poziom i odkrywania nowych możliwości. Tak jak pasjonaci triathlonu, myślimy o naszych celach długofalowo. Dlatego wiążemy się z nowymi partnerami na więcej niż jeden sezon. Cieszymy się, że będziemy mieli już wkrótce możliwość przybliżenia naszej oferty zarówno w obszarze asortymentu, jak i profesjonalnego doradztwa zawodnikom i ich otoczeniu. Wierzymy, że Sprint Triathlon Gdynia powered by sportano.pl pozwoli poznać naszą markę i usługi pasjonatom w naszej części Europy.

 

Więcej informacji nt. sportano.pl: www.sportano.pl

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

Miasto Gospodarz

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI