Nocne biegi na 5 km w trzech miastach!

Dodane przez dp_admin - wt., 03/21/2023 - 12:34
Night Run, czyli wieczorny bieg na dystansie 5 km, stanie się imprezą towarzyszącą na wszystkich trzech tegorocznych imprezach IRONMAN Poland. Po ubiegłorocznym debiucie w Gdyni, tym razem zobaczymy więc nocnych biegaczy także w Warszawie i Poznaniu. 21 marca, czyli w pierwszy dzień wiosny, ruszyły zapisy na te wydarzenia.

Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu IRONMAN Poland
Meta zawodów IRONMAN, a teraz także Night Runów, to miejsce magiczne i spektakularne. Wieczorna pora, oprawa świetlna, muzyka i nasi niezawodni spikerzy - to wszystko sprawi, że mknąc do mety po czerwonym dywanie, każdy poczuje się naprawdę wyjątkowo. Te emocje zostają z nami na długo.

 

Biegi Night Run mają także zwrócić uwagę na fakt, że 1,3 mld ludzi na świecie żyje dzisiaj bez dostępu do prądu i potrzebuje bezpiecznego, taniego źródła światła, zasilanego energią słoneczną.

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland
Każdy uczestnik naszego biegu otrzyma w pakiecie startowym lampkę czołową. Naszym zaleceniem będzie, by w niej pobiec. W ten sposób stworzymy wielkie, świetlne widowisko.

 

 

Biegi Night Run odbędą się w piątkowe wieczory, w weekendy IRONMAN Poland w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Udział w biegach będzie mógł wziąć każdy powyżej 16 lat (rocznik 2007 i starsze). Poza lampką czołową, w pakiecie uczestnika znajdzie się też pamiątkowy medal, który otrzyma każdy, kto przekroczy linię mety. Dodatkowo, będzie można dokupić oficjalną koszulkę biegu.

Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu IRONMAN Poland
W Night Runach mogą wziąć oczywiście udział uczestnicy zawodów IRONMAN Poland, ale w sposób szczególny zapraszamy młodych ludzi i mieszkańców Warszawy, Gdyni i Poznania. Myślę, że to doskonała szansa, by ciekawie, inaczej spędzić piątkowy wieczór, w gronie znajomych i przyjaciół. A przy okazji doświadczyć emocji, które towarzyszą wbieganiu na metę IRONMAN.

 

 

Podstawowe informacje o biegach:

 

Night Run Warsaw – 9 czerwca (piątek), godz. 23:00

Start i meta: Multimedialny Park Fontann

Limit uczestników: 1000 osób

 

Night Run Gdynia – 4 sierpnia (piątek), godz. 22:00

Start: Skwer Kościuszki

Meta: Plaża Miejska w Gdyni

Limit uczestników: 1000 osób

 

Night Run Poznań – 1 września (piątek), godz. 22:00

Start i meta: Plac PeWuKa, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Limit uczestników: 1000 osób

 

Rejestracja na zawody Night Run jest już otwarta na platformie SlotMarket.pl

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

Miasto Gospodarz

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI