Ogłaszamy konkurs dla kibiców!

Dodane przez dp_admin - pon., 05/08/2023 - 13:12
Sezon triathlonowy za pasem, a już za nieco ponad miesiąc (11 czerwca) pierwsze tegoroczne zawody cyklu IRONMAN – Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw. W tym roku organizatorzy kładą szczególny nacisk na atmosferę zawodów. Ruszył właśnie konkurs dedykowany kibicom.
frodeno

„Rok Kibicowania w Triathlonie” – pod takim hasłem przebiegać będą tegoroczne imprezy IRONMAN Poland w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. By jeszcze mocniej zadbać o atmosferę podczas zawodów, na trasach pojawią się liczne punkty kibicowania, zorganizowane m.in. przez partnerów IRONMAN Poland.

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland
Kibice to kluczowy element każdego widowiska sportowego. Są tym bardziej ważni w sporcie masowym i tak wymagającej dyscyplinie jak triathlon. Uczestnicy naszych imprez wielokrotnie podkreślają, że doping kibiców czy zwykłe przybicie piątki przy trasie w niewytłumaczalny sposób dodają im energii i pozwalają przezwyciężyć nawet największe kryzysy podczas startu w zawodach.


Organizatorzy zawodów IRONMAN Poland liczą, że do wspólnego kibicowania dołączą w tym sezonie szkoły, przedszkola, kluby sportowe lub inne zorganizowane grupy ze społeczności lokalnych. W tym celu ogłoszono właśnie specjalny konkurs dla kibiców.

W pierwszym etapie należy przesłać krótką prezentację swojego pomysłu na punkt kibicowania. Termin na przesłanie zgłoszenia to 28 maja w przypadku imprezy w Warszawie, 16 lipca dla Gdyni i 13 sierpnia dla Enea IRONMAN 70.3 Poznań.

Z przesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 5 pomysłów, których autorzy otrzymają dofinansowanie na przygotowanie punktu kibicowania. Organizatorzy zapewnią także wsparcie dedykowanej osoby przy koordynacji punktów kibicowania. Później pozostaje już tylko dobrze się bawić i zbijać piątki z triathlonistami!

Więcej informacji nt. konkursu można znaleźć w regulaminie.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres email: kibice@sportevolution.pl

kid

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

Miasto Gospodarz

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI