Wirtualna Polska partnerem medialnym IRONMAN Poland 2023

Dodane przez dp_admin - pon., 04/24/2023 - 10:57
Wirtualna Polska została strategicznym partnerem medialnym tegorocznego cyklu zawodów triathlonowych IRONMAN Poland. Współpraca obejmuje zarówno obsługę medialną, jak i szeroko zakrojoną kampanię reklamową zawodów w Warszawie, Gdyni i Poznaniu.

Współpraca z wiodącą grupą medialną w Polsce to z jednej strony okazja do promocji wyścigów  IRONMAN Poland i ich partnerów, ale też – jak zauważają sami organizatorzy – doskonała platforma dotarcia z wartościowymi treściami do szerokiego grona odbiorców, wykraczającego daleko poza społeczność miłośników triathlonu.

Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu IRONAMN Poland
Chcemy pokazywać ciekawych ludzi, wyjątkowych sportowców i mówić o rzeczach ważnych, jak chociażby zdrowie psychiczne i to, w jaki sposób sport pomaga w jego utrzymaniu. A przede wszystkim inspirować nowe osoby do podjęcia regularnej aktywności fizycznej i uczestnictwa w zawodach. Dzięki Grupie WP te treści dotrą do szerokiego grona odbiorców. Nie każdy musi oczywiście zostać „człowiekiem z żelaza”. Ale imprezy IRONMAN Poland w Warszawie, Gdyni i Poznaniu to nie tylko wyścigi triathlonowe dla zaawansowanych. To również nocne biegi na krótkim dystansie 5 km, zawody dla dzieci, 3-osobowe sztafety, czy okazja dla młodzieży i społeczności lokalnych, by zaangażować się w wolontariat. W ramach „Roku Kibiców w Triathlonie” planujemy natomiast liczne atrakcje dla kibiców i całych rodzin.

 

 

O tych wszystkich inicjatywach i możliwościach uczestnictwa w imprezach IRONMAN Poland w roli zawodnika, kibica czy wolontariusza, będzie można dowiedzieć się ze specjalnej sekcji w serwisie WP Sportowe Fakty. Oprócz bieżących newsów, można na niej znaleźć m.in. wywiady z inspirującymi triathlonistami. Tam też pojawią się późniejsze reportaże z zawodów czy rozmowy ze zwycięzcami.

Anna Szuszkiewicz, head of promotions & sponsorship
Sport jest jednym z najważniejszych obszarów Wirtualnej Polski. Wspieramy sportowców, tych zawodowych, jak i amatorów. Dołączenie do grona partnerów IRONMAN Poland traktujemy jako część naszej misji i wierzymy, że fani sportu razem z nami poczują niepowtarzalną atmosferę i emocje towarzyszące wydarzeniu.

 

 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

Miasto Gospodarz

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI