MM Cars Warszawa partnerem motoryzacyjnym IRONMAN Poland

Dodane przez dp_admin - śr., 04/24/2024 - 09:28
Warszawski oddział MM Cars, będący częścią grupy MM Cars – autoryzowanego dealera marek Jaguar, Land Rover, Alfa Romeo, Fiat, Opel, Peugoet, Citroen, Hyundai, Suzuki, Subaru, Mitsubishi i Maxus - został oficjalnym partnerem motoryzacyjnym imprez triathlonowych IRONMAN Poland.

Grupa MM Cars dostarczy flotę samochodów, które będą wykorzystywane do obsługi i zabezpieczenia zawodów IRONMAN 70.3 w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Organizator zawodów będzie przez najbliższy rok korzystał z samochodów marki Opel także w codziennej pracy.

Cieszymy się z nawiązania tej współpracy. Uczestnicy zawodów IRONMAN to ludzie z pasją, którzy mają konkretne wymagania i oczekiwania. Szeroka oferta Grupy MM Cars, obejmująca również marki luksusowe, daje szeroki wybór i odpowiada na potrzeby najbardziej wymagającego Klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży daje nam siłę do tworzenia nowych projektów, dzięki którym nasi Klienci mogą zyskać jeszcze więcej.
Michał Kwiatkowski, dyrektor operacyjny grupy MM Cars

Firma MM Cars powstała w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych, autoryzowanych dealerów samochodowych w Polsce. Jako MM Cars Group posiada salony w sześciu lokalizacjach, w takich miastach jak Katowice, Warszawa, Wrocław, Zabrze oraz Lubin. W każdym z salonów posiada też bogatą ofertę finansowania i ubezpieczenia samochodów. Ponadto świadczy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych. Grupa MM Cars w swojej ponad 30-letniej historii została wielokrotnie uhonorowana licznymi nagrodami i wyróżnieniami. 

Radości z nawiązania współpracy nie kryje też Michał Drelich, Prezes Zarządu agencji Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN w Polsce i Czechach

Podczas zawodów IRONMAN cała uwaga skupiona jest na zawodnikach. Ale nad ich bezpieczeństwem i komfortem czuwa sztab ludzi. To także duże przedsięwzięcie logistyczne. Do obsługi wyścigu potrzebnych jest kilkanaście samochodów osobowych, które przemieszczają się po trasie, dozorując zamknięcie dróg. Grupa MM Cars to sprawdzony i wiarygodny partner, z którym mieliśmy już okazję współpracować przy innych projektach.
Michał Drelich, prezes zarządu Sport Evolution

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

Miasto Gospodarz

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI